Spotkanie z Mikołajem i przedszkolakami

Każde dziecko, małe czy duże, kiedy sypie śnieg i zbliża się czas zimy, wypatruje niezwykłego gościa. My także z niecierpliwością czekałyśmy dzisiaj na naszych małych, wspaniałych gości- dzieci z  Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Tarnowie, oraz tego, który wciągu jednej nocy przemierza cały świat, aby obdarować grzeczne dzieci prezentami- Świetego Mikołaja.

Byłyśmy napełnione energią i miło spędziłyśmy czas z dziećmi. Na początku, przedszkolaki wyklejały obrazek plasteliną, później wspólnie zatańczyliśmy piosenkę o Zimie. Nie obyło się bez narysowania listu do Mikołaja. Dodatkowo, dzieci losowały z zamkniętymi oczami przedmioty z tajemniczego worka i odgadywały, co mają w rękach.

Na koniec zjawił się długo oczekiwany przez wszystkich… Mikołaj. Rozdał dzieciom prezenty, więc każdy zakończył to spotkanie z uśmiechem na twarzy!